پک آرامش

هر چه انسان آرام تر شود، موفقیت، نفوذ و قدرت او بیشتر خواهد شد. آرامش ذهن یکی از جواهرات زیبای خرد است.  “جیمز آلن”

شیوه آدم های موفق این است که کارهایشان را با آرامش جلو می­برند. آرامش کلید تسلط بر ذهن است که بهترین عملکرد را داشته باشد.

آرامش است که باعث می­شود انرژی فوق­العاده­ای برای انجام کارهایمان داشته باشیم.

امروزه به دلیل سبک زندگی ما، آرامش کمتری داریم و حوصله­مان به هیچ کاری نمی­رسد و تمرکز نداریم مطالعه کنیم- نظافت کنیم- کار­های شخصی خودمان را انجام دهیم-با همکارمان سروکله بزنیم و حوصله سوال پرسیدن هیچ کسی را نداریم – حال آشپزی نداریم – حوصله کمک به کسی را نداریم. صبح تا شب با انبوهی از پیام­ها و خبر های بد مورد هجوم قرار می­گیریم بدون آنکه سلاحی برای دفاع از خودمان را داشته باشیم.

چاره آن را از دل طبیعت جست و جو کنیم:

از مزارع اسطوخودوس(لاوندر) – تا گلستان های گل محمدی کاشان و سری هم به نارنجستان­های شیراز می­زنیم.

اسطوخودوس سرشار از مواد موثره­ای است که به سیستم عصبی کمک می­کند و خاصیت آرامشبخشی زیادی دارد . به کمک این گیاه، خواب خوبی می­کنیم یا به عبارتی دیگر کیفیت خواب ما را افزایش می­دهد. در اوروپا، اسطوخودوس یا همان لاوندر از اهمیت خاصی برخوردار است و تحقیقات گسترده­ای روی این گیاه انجام می­شود و با آن شکل های مختلفی از دارو و مواد آرایشی و بهداشتی از این گیاه استفاده می­کنند.

گل محمدی نیز خواص زیادی برای مغز دارد و نیز چون طبع گرم دارد، بوییدن و خوردن گلابش آرامش خوبی به ما می­دهد. بوییدن و خوردن گلاب باعث تحریک ترشح هورمون سروتونین می­شود که احساس خوبی به ما می­دهد و باعث جلوگیری از اضطراب و استرس می­شود.

بهارنارنج اصل شیرازی آرامش بخشی قوی و در عین حال انرژی خوبی به بدن می­دهد. مصرف این گیاه باعث تقویت اعصاب و بهبود عملکرد عصبی انسان­ می­شود که این موضوع باعث می­شود در رفع سر درد و تقویت خواب خیلی کمک کننده باشد.

حال مسیر را کوتاه و کار را آسان کردیم

عصاره­ی این گیاهان رو در یک پک آماده­ کرده­ایم تا بصورت یکجا تقدیم شما کنیم. “پک آرامش رزینو”

مزیت خاص رزینو:

این عرقیات در دمای زیر 100 درجه گرفته شده که باعث می­شود مواد موثره گیاهی در بهترین حالت خود حفظ ­شود. یعنی خواص دارویی گیاه در بیشترین و بهترین حالت خود به عرق منتقل شود.

تعهدات رزینو:

استفاده از تازه ترین اسطوخودوس بومی ایران.

استفاده از گل محمدی که سم و کود شیمیایی دریافت نکرده.

استفاده از بهارنارنج اصل شیراز که از شکوفه تازه عرقگیری شده.