حاصل دسترنج و تجربه پدران، با علم به‌روز دنیا آمیخته شده و به شکلی تهیه شده که در شأن ایران و ایرانی باشد.
رزینو، گلی نو که بر عرصه های پهناور کشورمان روییده تا عطر آن شامه‌ها را نوازش کند و روح را لطیف، و طعمی اصیل را یادآوری ‌کند.
رزینو، طعمی نو از یک آئین باستانی را هدیه می‌کند.

مأموریت رزینو
اولین آن استفاده از گیاهان تازه می‌باشد و تازه ترین تاریخ مواد اولیه مورد استفاده قرار می‌گیرد. همانطور که می‌دانید در کشور عزیزمان ایران، انواع مختلفی از گیاهان دارویی در گونه های مختلف وجود دارد که تهیه بهترین گونه آن از لحاظ خاصیت و میزان مواد موثره در دستور کار رزینو است.
از دیگر تعهدات رزینو شناسایی مناطق مختلف از گلستان تا کوهستان و مزارع بکر برای پیدا کردن گیاهانی که کاملا ارگانیک رشد پیدا کرده‌اند و هیچ گونه کود شیمیایی، سم و آفتکش دریافت نکرده‌اند.
سورت و پاکسازی گیاهان خریداری شده از دیگر مراحل این پروسه است.


بخش فرآوری
وجود دستگاه آلات پیشرفته و به‌روز دنیا در صنعت تقطیر که در مجموعه رزینو وجود دارد و همینطور دانش فنی و تجربی و عرقگیری در دمای کنترل شده، باعث ایجاد باکیفیت ترین و بهترین فرآوری شده‌ است. این موضوع سبب می‌شود مواد موثره گیاهان در بیشترین و بهترین حالت خود در عرق آن وجود داشته باشد که تاثیرگذاری درمانی و خاصیت این محصول را چندین برابر می‌کند.


بسته‌بندی
این مجموعه کوشیده تا با بسته‌بندی نفیس، شکوه فرهنگ و هنر ایرانی را به دیگران هدیه دهد.


قیمت
تلاش رزینو همیشه در کنار تهیه بهترین مواد اولیه، حذف واسطه‌ها و خرید دست اول و در حجم عمده بوده تا بتواند محصولش را با قیمت مناسب در اختیار مصرف‌کنندگان بگذارد.

تیم رزینو

سخن گفتند از این پیمان فراوان

گلاب و مشک را در هم سرشتند

به هم دادند هر دو دست پیمان‌

رزو بر پرنیان عهدی نبشتند

گواهینامه ها